JK HOLDERS a FAQ

FAQ - NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

1. Jak si mohu objednat svůj nový stojan?

Pokud jste vybrali stojan, zašlete nám poptávku obsahující typ, provedení, požadovaný počet kusů, případně váš text/logo.

Lze vybrat z provedení:

  • ocel S235JR + prášková barva v odstínu dle vzorníku RAL
  • nerezová ocel 1.4301
  • Povětrnostně odolná (patinující) ocel COR-TEN

2. Jaké provedení si mám vybrat?

Nejedná se o jednoduchou otázku, obecně vše záleží pouze na vašem vkusu.

Všechna nabízená provedení splňují požadavky proti otěru a korozi. Nerez a COR-TEN ocel samozřejmě vychází cenově výše, ale tyto materiály jsou více odolné než "pouze" lakované dílce.

3. Můžu si na stojany z vaší nabídky umístit vlastní text, nebo logo?

Není nic jednoduššího, než nám poslat vámi požadovaný text, nebo logo. My váš požadavek zapracujeme a zašleme vizualizaci k odsouhlasení. Od 5ks stojanů je tato možnost bezplatná.

4. Mám nápad na vlastní tvar stojanu, umíte vyrobit?

Umíme. Záleží však na našem vytížení a složitosti návrhu. Poptejte nás a společně zkusíme najít vhodné řešení a vyjít vám plně vstříc.

5. Umožňují stojany uzamčení kola?

Ano, všechny stojany navrhujeme tak, aby vždy bylo možno protáhnout zámek a bezpečně uzamknout kolo

6. Proč nejsou na stránkách uvedeny ceny všech variant stojanů?

Nabízíme nepřeberné množství individualizovaných stojanů, materiálů i povrchových úprav. Stojany, které jsou zároveň osobitým designovým doplňkem, lze pořídit za ceny odpovídající standardním katalogovým typům od konkurentů. Na našich stránkách jsou pro představu uvedeny ceny v Kč (nejsme plátci DPH).

Tato cena v sobě skrývá základní provedení: Tzn. poptávku na 1ks, ocel S235JR + prášková barva, logo JK HOLDERS (od 5ks zdarma váš vlastní text/logo)

7. Jaká je dodací doba stojanů?

Jedná se o zakázkovou výrobu pro vás, proto se dodací doba pohybuje okolo 4 týdnů. Konkrétní dobu vám zašleme společně s cenovou nabídkou.

8.Za jak dlouho obdržím nabídku?

Vaše poptávky se snažíme zpracovat co nejrychleji, ale s ohledem na množství poptávek se reakční doba bohužel protahuje až do pěti pracovních dní. Během této doby vás budeme kontaktovat a zašleme vám cenovou nabídku, případně i vizualizaci k odsouhlasení. Stále se snažíme zlepšovat a s tím i zkracovat doby zpracování vašich požadavků.

9. Co si můžu představit pod originálním a osobitým stojanem?

Jedná se o stojany podtrhující identitu a vizuálně dokreslují vzhled vaší nemovitosti. Stojany mají jednak originální design, tak jejich vzhled může být doplněn texty a logy dle vašeho přání. Snažíme se být co nejlepším pomocníkem našich zákazníků při řešení náročných požadavků.

10. Kde jsou stojany vyráběny?

Stojany jsou vyráběny v chráněné dílně v Krkonoších poblíž města Trutnov.

11. Proč se mi vyplatí investovat do stojanů JK HOLDERS?

Pokud jste se rozhodli pro stojan, který je vkusným doplňkem vašeho projektu a zároveň nenajdete identický u všech sousedů, jsme pro Vás jednoznačná volba.

Stojany JK HOLDERS:

  • umožňují vysokou míru personifikace
  • kombinují funkčnost s originálním reklamním poutačem
  • odlišují se od ostatních netradičním designem
  • jsou opatřeny prvky pro zajištění kol zámky, tak i krádeži samotných stojanů

12. Umíte vyrábět "pouze" stojany?

Specializujeme se hlavně na různé typy stojanů, ale umíme i jiné zakázkové produkty z kovu. U našich konstrukcí minimalizujeme počet svarových spojů a snažíme se vše řešit hlavně pomocí šroubovaných spojů. Zavolejte, nebo nám napište a pokusíme se společně najít optimální řešení.

13. Můžu někde vidět reálné výrobky stojanů?

V záložkách u konkrétních modelových řad lze najít několik vizualizací. Fotky realizací lze najít hlavně na našem facebooku. Do budoucna připravujeme i vzorkovou prodejnu v okolí Trutnova.   

NĚCO MÁLO O NÁS

Od návrhu až po realizaci!

V dnešní době v silně se rozrůstajícím odvětví jízdních kol a koloběžek ať už klasických nebo elektrokol můžete našimi stojany oslovit nové potencionální zákazníky u restaurací, penzionů, půjčoven a obchodů nebo u vaší firmy. Jsou ale vhodné i k rodinným domům, kde se našimi stojany můžete odlišit a zároveň je využít k uvedení vašeho jména a popisného čísla, Vše dle vašeho přání.

Jsme ryze česká firma z Krkonoš zabývající se návrhem, výrobou a realizací kovových stojanů přímo pro/u zákazníka. Na návrhu stojanů spolupracujeme s mladými českými designéry. Výroba je realizována v chráněné dílně. Ať již potřebujete držáky na kola a koloběžky nebo reklamní plechové tabule, obraťte se na nás.

Chceme být nadále co nejlepším pomocníkem našich zákazníků při řešení náročných požadavků.

Budeme se těšit na společnou spolupráci